Finansowanie

Mając na uwadze ułatwienie Państwu zakupu wybranego mieszkania zawarliśmy umowy z kilkoma renomowanymi bankami i instytucjami finansowymi, zajmującymi się udzielaniem kredytów hipotecznych.

Zadaniem każdej z nich jest doradzenie Państwu przy wyborze najlepszej oferty kredytowej z pośród wielu na rynku i dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb. W przypadku zainteresowania doradztwem prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania z wybranym doradcą.

Spotkaj się z naszym doradcą kredytowym.

Bezpłatne usługi

Korzystanie z usług naszych doradców jest bezpłatne. To nasza żelazna zasada. Dodatkowo, jeśli zdecydujecie się Państwo zaciągać kredyt hipoteczny, za pośrednictwem jednego z banków lub instytucji finansowych z jakimi współpracujemy, wszelkie opłaty i prowizje prawdopodobnie będą niższe, jak przy podpisywaniu umów bezpośrednio z instytucjami finansowymi. Dodatkowo jeszcze zyskacie doradztwo i opiekę profesjonalistów.

Dowolna pora i miejsce spotkania

Współpraca z nami to oszczędność czasu. Nasz doradca spotka się z Państwem w dogodnej dla Was porze i miejscu dzięki czemu zaoszczędzicie cenny czas. Na spotkania zawsze przyjeżdżamy przygotowani i punktualnie. Cierpliwie odpowiadamy na każde pytanie.

Uproszczona procedura

Dzięki uproszczonej procedurze kredytowej szybciej otrzymają Państwo pozytywnie rozpatrzony wniosek kredytowy i staną się właścicielami nieruchomości. Nasi doradcy mają wieloletnie doświadczenie w branży i wiedzą, na co należy zwrócić uwagę, jakie dokumenty przygotować. Działamy szybko, sprawnie i skutecznie.