Inwestycja

TYLKO JEDNO MIESZKANIE W SPRZEDAŻY!!!

Najnowsza inwestycja zlokalizowana przy ul. Roślinnej to wyjątkowy projekt, którego realizację rozpoczęliśmy na przełomie 2011/12. Obecnie budynek jest w większości zamieszkały.

Jest to pięknie położony kameralny trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny w sąsiedztwie Lasu Łagiewnickiego i w odległości kilkuset metrów od Arturówka, gdzie znajdują się rozległe tereny rekreacyjne.

Wyjątkowe położenie Willi Arturówek w bliskości największego terenu zieleni w Łodzi  dopełnia spokojna okolica pozbawiona intensywnego ruchu samochodowego i elegancka zabudowa jednorodzinna. Cisza i spokój gwarantują wypoczynek i relaks po całym dniu spędzonym w miejskim zgiełku.

Bliskość przystanku tramwajowego i autobusowego gwarantuje dogodne połączenia ze wszystkimi rejonami Łodzi, Centrum miasta, Manufakturą oraz dworcem kolejowym i lotniskiem.

Teren zielony wokół budynku został starannie zaaranżowany wraz z nasadzeniami i ciągami komunikacji pieszej.  Ogrodzenie całego terenu pozwoli z niego korzystać w poczuciu bezpieczeństwa i swobody.

W Willi Arturówek  znajduje się 18 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni od 41 mkw. do 81 mkw.  Każde mieszkanie posiada przestronny balkon a lokale na parterze duże prywatne tarasy. Atutem są jasne, bardzo funkcjonalne i nowocześnie rozplanowane powierzchnie. Duże okna, podwójne lub potrójne drzwi balkonowe zapewniają dobre nasłonecznienie lokali przez cały dzień.

W kondygnacji podziemnej został zaprojektowany wielostanowiskowy garaż z miejscami postojowymi. Jest on bezpośrednio połączony z klatkami schodowymi, co zapewnia komfort użytkowania samochodu i bezpieczeństwo o każdej porze roku.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z galerią oraz rzutem dostępnego mieszkania.