Inwestycja

Osiedle Romanowska to kolejna inwestycja w zaciszu łódzkich Bałut. W jej ramach przy ulicy Romanowskiej powstanie 20 parterowych domów w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem.

Nowoczesna i funkcjonalna architektura stworzy jednolity, przyjazny kompleks mieszkaniowy, którego budowę planujemy rozpocząć w 2012 roku. W zależności od potrzeb naszych klientów, będą do wyboru dwa warianty powierzchni, 120 m2 lub 145 m2. W bryle budynku znajdzie się garaż a przed nim miejsce na dodatkowy samochód.

Do każdego domu będzie przynależeć ogrodzona, kilkusetmetrowa działka, z tarasem od zachodniej strony - w sam raz na codzienny odpoczynek po pracy, szczególnie w słoneczne dni.

Inwestycja adresowana jest przede wszystkim do osób, które poszukują domu w spokojnej części miasta, zarówno z szybkim dojazdem do centrum (także komunikacją zbiorową), jak i bezproblemowym wyjazdem poza miejskie granice. Z uwagi na bliskość lasu grotnickiego, jest to doskonałe miejsce także dla tych, którzy lubią relaksować się w czasie leśnych spacerów czy rowerowych przejażdżek.

W promieniu kilku kilometrów leżą m.in.: Manufaktura, ulica Piotrkowska, Stacja Nowa Gdynia, Las Łagiewnicki. A jeśli tego byłoby mało, już po 40 minutach jazdy samochodem - nie bacząc na miejskie "korki" - można wypoczywać w rozbudowanym uniejowskim kompleksie termalno-basenowym.