O firmie

Firma Pod Akacjami Nowicki i Puzder spółka jawna została stworzona przez grupę fachowców, zajmujących się od wielu lat zawodowo realizacją i obsługą procesów inwestycyjnych.

Przedsięwzięcie  opiera się na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu rodziny Nowickich w budowaniu kameralnych budynków mieszkalnych, a w szczególności: Pana mgr inż. arch. Leszka Nowickiego wraz z zespołem specjalistów, który jako główny projektant budynku, posiada 30 letnie doświadczenie w projektowaniu i nadzorze realizacyjnym budynków mieszkalnych na terenie Łodzi oraz Pani mgr inż. Ewy Nowickiej byłego dyrektora zarządzającego dużą firmą budowlaną "Coton" należącą do Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej "Bawełna", która może poszczycić się wybudowaniem ponad 30 budynków mieszkalnych o powierzchni ponad 40.000 metrów powierzchni użytkowej.

Koordynatorem projektu jest Pan Rafał Nowicki posiadający 10 letnie doświadczenie w procesie obsługi finansowo-prawnej realizowanych inwestycji, który ma na swoim koncie pozytywne zakończenie ponad 20 dużych inwestycji na terenie całego kraju.
Partnerem odpowiedzialnym za stronę marketingowo-handlową Inwestycji jest Pan Robert Piotr Puzder posiadający 10 letnie doświadczenie w zakresie zarządzania działami handlu i marketingu.