Inwestycja

Dom Pod Akacjami został zaprojektowany jako zamknięty zespół mieszkaniowy z podziemnymi miejscami postojowymi oraz z wewnętrznym terenem zielonym.

Ciekawa bryła budynku i nowoczesna architektura mieszkań w połączeniu ze spokojną okolicą a jednocześnie w pobliżu jednej z głównych arterii miasta stwarza idealne warunki do zamieszkania zarówno dla ludzi ceniących spokój i wypoczynek jak i aktywnie pracujących i lubiących spełniać czas wolny w centrum miasta.

Dom Pod Akacjami to czterokondygnacyjny budynek mieszkalny z 30 komfortowymi mieszkaniami. Miejsca parkingowe znajdują się w garażu podziemnym oraz w wydzielonym sektorze na terenie obiektu.

Bryła budynku została zaprojektowana zgodnie z obecnymi trendami w architekturze oraz oczekiwaniami nabywców; nowocześnie i elegancko, a elewacja budynku została wykończona kamieniem naturalnym.

Komfortowe, funkcjonalne mieszkania są wyposażone we wszystkie media miejskie (CO, wod-kan) jak również w instalacje telefoniczną, domofonową oraz telewizji kablowej i internetu.

Zaprojektowane mieszkania mają powierzchnię od 38 do 142 m2.

W większości są to dwu i trzy pokojowe mieszkania ale również oferujemy jedno i czteropokojowe dające możliwość wszechstronnej aranżacji wnętrz a także wyjątkową możliwość łączenia dwóch lub więcej lokali w jeden duży apartament.

Duże indywidualne balkony i tarasy oraz szerokie podwójne drzwi balkonowe zapewniają widne i nasłonecznione mieszkania.

Analiza potrzeb nowych nabywców spowodowała, że w naszym projekcie uwzględniliśmy dodatkowe pomieszczenia w częściach wspólnych budynku, takie jak : pomieszczenia na rowery czy wózki dziecięce.

W dzisiejszych czasach otoczenie w dużej mierze warunkuje poziom życia, w związku z tym wiele uwagi przy naszej Inwestycji poświęciliśmy estetyce i bezpieczeństwu otoczenia. Zapewniamy mieszkańcom ogrodzenie i oświetlenie terenu, monitoring, wyłożone kostką ścieżki i podjazdy, plac zabaw dla dzieci oraz teren zielony z nasadzeniami i bogatym starodrzewem.